Komitet sterujący

Zbigniew Hanzelka
Zbigniew Hanzelka
, dr hab. inż. prof. AGH

AGH w Krakowie, Wydział EAIiE
Katedra Automatyki Napędu i Urządzeń Przemysłowych,
pok. B-1/119
Al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków

tel. +48 12 617 28 78
email: zbigniew.hanzelka@agh.edu.pl


(więcej...)


Cezary Worek


Cezary Worek
,
dr inż.
Przewodniczący Komitetu Sterującego

AGH w Krakowie, Wydział EAIiE
Katedra Elektroniki,
pok. C2/08
Al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków

tel +48 12 617 29 83
email: cezary.worek@agh.edu.pl

(więcej...)


Piotr Wojtas
Piotr Wojtas
, dr inż.

Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
ul. Leopolda 31
40-189 Katowice

tel +48 32 200 77 00
email: wojtas@emag.pl

 


(więcej)



Roman Pietrzak
, mgr inż.
Sekretarz Komitetu Sterującego

Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
Laboratorium Badań Kompatybilności Elektromagnetycznej
ul. Leopolda 31
40-189 Katowice

tel +48 32 200 75 22
email: roman.pietrzak@emag.pl

 

(więcej...) 


Edward Ziaja
Edward Ziaja
, mgr inż.

Instytut Automatyki Systemów Energetycznych
ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław

tel. +48 71 347 72 94; faks +48 71 348 21 83
email: edward.ziaja@iase.wroc.pl

 

 

(więcej...)


Donat Zemełko, mgr inż.

Instytut Automatyki Systemów Energetycznych
ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław

tel. +48 71 348 42 21
email: donat.zemelko@iase.wroc.pl

(więcej)


Marek Kałuski
Marek Kałuski
, mgr inż.
Wiceprzewodniczący Komitetu Sterującego

Instytut Łączności, Zakład Kompatybilności Elektromagnetycznej
ul. Swojczycka 38
51-501 Wrocław

 

tel. +48 71 369 98 30
e-mail: m.kaluski@il.wroc.pl

 

(więcej)



Marek Michalak
, mgr inż.

Instytut Łączności, Zakład Kompatybilności Elektromagnetycznej
ul. Swojczycka 38
51-501 Wrocław

tel. +48 71 369 98 24
e-mail: m.michalak@itl.waw.pl

 

 

   (więcej)